Jarmark Świąteczny – wynajem stoisk handlowych!

853 0

W dniach 2-4 grudnia 2016 roku Centrum Kultury i Biblioteka w Opalenicy we współpracy z Urzędem Miejskim organizuje po raz drugi w naszym mieście Jarmark Świąteczny.

Na opalenickim Rynku, który na czas imprezy zostanie wyłączony z ruchu, staną przygotowane przez nas stoiska handlowe.

Oferujemy Państwu ich wynajem. Niestety, w związku z powierzchnią jaką mamy do dyspozycji, liczba stoisk jest ograniczona.

Dodatkowo informujemy, że w czasie trwania Jarmarku Świątecznego, na ustawionej na Rynku scenie, przez trzy dni trwać będą występy dzieci i młodzieży. Zaplanowaliśmy między innymi koncerty rockowe, zabrzmi także muzyka country. Muzyczną gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie Liber.

Na Rynku stanie choinka, z dziećmi spotka się święty Mikołaj.

To tylko niektóre z przygotowywanych przez nas atrakcji. Jesteśmy przekonani, że również pod względem handlowym będzie to wyjątkowo udana impreza.

W związku z tym raz jeszcze zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 24 października.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 502 288 362.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na krzysztof.sadowski@ckopalenica.pl.

Related Post

Rozliczyliśmy opalenicki sztab WOŚP!

Posted by - Luty 4, 2016 0
Zorganizowane, zebrane, policzone, wpłacone i rozliczone! Właśnie dostaliśmy oficjalne pismo z centrali Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeszcze raz wszystkim, dzięki…

Pierwszy dzień drugiego tygodnia ferii!

Posted by - Luty 6, 2017 0
Pierwszy dzień drugiego tygodnia wakacji za nami. Tydzień rozpoczęliśmy akcentem teatralnym, a mianowicie grupa Edu-Artis wystawiła „Czerwony Kapturek”. Mali widzowie…