Kilka słów podziękowania…

769 0

Drodzy, szanowni, wyjątkowi!
Zabrzmi to pewnie banalnie, ale tak niestety jest, że to co dobre szybko się kończy… Trzeci Jarmark Świąteczny za nami.
Kolejny raz pokazaliśmy, że mieszkańcy  gminy Opalenica chcą się wspólnie bawić, chcą wychodzić z domów! Przez ostatnie trzy dni odwiedziło nas również wielu mieszkańców ościennych gmin. Chciałbym serdecznie Wam wszystkim dzisiaj podziękować za to, że byliśmy razem! To dzięki Wam Jarmark Świąteczny w Opalenicy ma swój niepowtarzalny klimat!
Bardzo dziękuję burmistrzowi Opalenicy Tomaszowi Szulcowi za wielką pomoc w organizacji tego wydarzenia. Dziękuję Patrykowi Kąkolewskiemu, który razem ze swoimi pracownikami wykonał kawał znakomitej roboty! Słowa podziękowania należą się także policji, straży miejskiej i strażakom. Dziękuję przedszkolom, szkołom, nauczycielom, wychowawcom i rodzicom, kołom gospodyń wiejskich, Uniwersytetowi Trzeciego Wieku i stowarzyszeniom za zaangażowanie i udział w Jarmarku. Oddzielne brawa dla szefa promocji Urzędu Miejskiego, Tomasza Matusiaka. W organizacji tegorocznej imprezy bardzo pomogła nam cukrownia i Opalenicka Izba Gospodarcza, za co również dziękuję.
Szczególne słowa podziękowania i uznania kieruję do pracowników Centrum Kultury i Biblioteki. Mieć Was w swoim zespole to prawdziwy zaszczyt!!!
Wszystkim Państwu kłaniam się nisko!
No i cóż… do zobaczenia na IV Jarmarku Świątecznym w Opalenicy…
Krzysztof Sadowski
dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki w Opalenicy


Related Post

Pierwszy dzień ferii!

Posted by - Styczeń 30, 2017 0
Ruszyły Ferie 2017! W Centrum Kultury znów zrobiło się gwarno i wesoło, a po korytarzach biegają prawdziwe chordy dzieci. Zaczęliśmy…

No i wystartowały! Ferie zimowe 2016

Posted by - Styczeń 19, 2016 0
No i wystartowały! Ferie zimowe 2016. Na dobry początek „Koralikowy zawrót głowy”! Zajęcia z dziećmi poprowadziła Jagoda Haloszka. Łatwo nie…