Kino Łączy: Coś kultowego na zakończenie sezonu filmowego

158 0

Kochani! Temat tego filmu przewijał się przez niemal każde spotkanie filmowe. Był on cytowany, analizowany, interpretowany na najróżniejsze sposoby. Na trwałe wszedł do języka światowej pop kultury, zmieniając jednocześnie oblicze współczesnego kina.

Na zakończenie sezonu filmowego 2018/2019, w 25 lat od premiery w Cannes, gdzie film zgarnął Złotą Palmę, pragniemy Wam zafundować nostalgiczny powrót do przeszłości i przypomnieć tych niezapomnianych bohaterów, kapitalne dialogi i legendarną ścieżkę dźwiękową. Jeszcze raz weźmiemy udział w konkursie twista, poszukamy pewnego zaginionego zegarka i gruntownie sobie przeanalizujemy najlepszy obraz Quentina Tarantino.

Występują: John Travolta, Samuel L. Jackson, Bruce Willis, Uma Thurman, Tim Roth, Amanda Plummer, Christopher Walken, Harvey Keitel.

Zapraszamy:
7 czerwca,
godz. 19:00,
sala nad OSP w Opalenicy.

Related Post

Festyn w Wojnowicach ODWOŁANY!

Posted by - Czerwiec 27, 2019 0
Kochani, w trosce o Wasze, ale także nasze zdrowie i bezpieczeństwo, z powodu upałów, zdecydowaliśmy się odwołać niedzielny festyn w…

Gminny Dzień Dziecka w Opalenicy!

Posted by - Czerwiec 1, 2019 0
W pięknych promieniach czerwcowego słońca i nie mniej piknikowej atmosferze niż wczoraj, na trawniku przy opalenickim CKiB odbył się Gminny…