Kuba – muzeum niespełnionych marzeń

256 0

Spotkanie z Anią i Krzysztofem Kobusami.

Nasi majowi goście zapraszają na wycieczkę po Kubie. Ania i Krzysztof sporo czasu spędzili w Hawanie, widząc ją taką, jakiej nie widzi większość turystów. Spacerowali śladami Hemingway’a, odwiedzili Zatokę Świń, gdzie nie tylko zwiedzali muzeum nieudanej inwazji, ale i nurkowali. Poznali okolice Santiago. Brali udział w procesji Bożego Ciała i fotografowaliśmy pochód pierwszomajowy. W rejonie Vinales pływali podziemną rzeką. Mieszkali w mieszkaniach prywatnych i poznali, co to jest kubańskie all inclusive i dlaczego kanadyjski drwal kocha kubański socjalizm.

Przejechali po Kubie prawie 4000 km. O tym i innych ciekawych miejscach na tej niezwykłej wyspie opowiedzą podczas pokazu w Opalenicy.

Zapraszamy w czwartek, 16 maja o godz. 18:00 do sali nad OSP w Opalenicy!

Related Post

Jagoda w Radiu Merkury

Posted by - Luty 8, 2016 0
Jagoda Haloszka, która na styczniowym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowała wycieczkę do Radia Merkury dziś odebrała swoją nagrodę.  

Spotkanie z Krzysztofem Zanussim

Posted by - Marzec 25, 2011 0
25 marca odbyło się spotkanie z Krzysztofem Zanussim – wybitnym reżyserem, scenarzystą, publicystą. O niewielu ludziach można powiedzieć „człowiek-legenda”, jednak…

Pierwszy dzień ferii!

Posted by - Styczeń 30, 2017 0
Ruszyły Ferie 2017! W Centrum Kultury znów zrobiło się gwarno i wesoło, a po korytarzach biegają prawdziwe chordy dzieci. Zaczęliśmy…