Ważna wiadomość – odwołujemy zajęcia!

80 0

Szanowni Państwo!
W związku z zagrożeniem związanym z #koronawirus, do odwołania, zawieszamy wszystkie nasze popołudniowe zajęcia. Dla dzieci i dorosłych. Zamykamy też kino. Wydarzenia, które miały się odbyć w najbliższych tygodniach w naszej sali widowiskowej, zostają przesunięte. Niestety, dzisiaj nie jesteśmy w stanie – w związku z bardzo dynamicznym rozwojem sytuacji, podać nowych terminów. O wszystkim będziemy informować Państwa na bieżąco. Biblioteka, przynajmniej na razie, działa w normalnym trybie. Przepraszamy za związane z tą decyzją niedogodności i jednocześnie prosimy o zrozumienie.
Ci z Państwa, którzy mają bilety do kina, otrzymają zwrot pieniędzy. Jeśli zostały kupione przez stronę bilety24.pl, zwrotu dokona właściciel tej domeny, bezpośrednio na Państwa konta bankowe. Jeśli natomiast bilety zakupili Państwo w naszej kasie, prosimy o kontakt, osobisty lub telefoniczny pod numerem 614477460.
Prosimy też, w miarę możliwości, o udostępnianie tego posta.


 

Related Post

Jagoda w Radiu Merkury

Posted by - Luty 8, 2016 0
Jagoda Haloszka, która na styczniowym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowała wycieczkę do Radia Merkury dziś odebrała swoją nagrodę.  

Muzyczna uczta w Opalenicy!

Posted by - Marzec 9, 2019 0
Wielka muzyczna uczta w Opalenicy! Tak bowiem należy nazwać koncert, który odbył się w opalenickiej auli kulturalno-rozrywkowej z okazji Dnia…