Zumba

Lidia Pigla, szczęśliwa żona, mama dwóch synków. Pełna pasji i miłości do tego co robi. Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki. Karierę z tańcem rozpoczynałam od nauki tańca towarzyskiego kiedy chodziłam jeszcze do szkoły podstawowej – uczestniczyłam w wielu pokazach tanecznych na szczeblu wojewódzkim.
Licencjonowana instruktorka Zumba Fitness od 2011 r. Starannie wzbogacałam swoje doświadczenie poprzez uczestnictwo w wielu warsztatach tanecznych różnych stylów tańca, m.in.: salsa, bachata, samba, rock and roll, itp. Zajęcia Zumba Fitness prowadzę w Opalenicy, Nowym Tomyślu oraz w Pniewach.

W swojej karierze zorganizowałam 5 dużych maratonów charytatywnych.

Zumba Kids jest to połączenie Zumby oraz treningu, który pozwala dzieciom czerpać radość z ćwiczeń i tańca. Zajęcia promują zdrowy styl życia, a także uczą nowych rytmów, nowych tańców pochodzących z różnych kultur oraz ich historii. Zumba Kids uczy przez zabawę, rozwija dzieci na wielu płaszczyznach, odrywa od telewizora czy komputera i sprawia, że na te zajęcia chce się wracać!

Jakie korzyści daje Zumba Kids ?
Zumba Kids to nie tylko ćwiczenia i taniec. Zumba Kids promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uświadamia jak jest on ważny w życiu każdego człowieka (Małego i Dużego :)) Zumba Kids uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć Zumby dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtują i rozwijają kreatywność, dyscyplinę oraz pamięć. Badania wykazały również, iż Zumba Kids pobudzaja pracę mózgu i tym samym ma korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

Zumba Kids to jednak przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA!