Za dwa miesiące o tej porze, na Rynku w Opalenicy, w niedzielę 5 grudnia… będzie trwać w najlepsze trzeci dzień 6. Jarmarku Świątecznego!!!
Jak my się cieszymy! Mamy nadzieję, że Wy też! ?
Oczywiście, trudno dzisiaj przewidzieć, co po drodze może się wydarzyć, ale… nie ma co zapeszać! Będzie dobrze!
W związku z tym, na dobry początek, mamy ofertę dla tych wszystkich, którzy chcą się pokazać na jarmarku i pohandlować odrobinkę ?
Uwaga, uwaga
W dniach 3-5 grudnia 2021 roku Centrum Kultury i Biblioteka w Opalenicy we współpracy z Urzędem Miejskim organizuje już po raz szósty Jarmark Świąteczny.
Na opalenickim Rynku, który na czas imprezy zostanie wyłączony z ruchu, staną przygotowane przez nas stoiska handlowe. Oferujemy Państwu ich wynajem. Niestety, w związku z powierzchnią jaką mamy do dyspozycji, liczba stoisk jest ograniczona.
Dodatkowo informujemy, że w czasie trwania Jarmarku Świątecznego, na ustawionej na Rynku scenie, przez trzy dni trwać będą występy dzieci i młodzieży. Zaplanowaliśmy między innymi koncerty rockowe, zabrzmi muzyka ludowa, po raz pierwszy zawita do nas kapela góralska!
Na Rynku stanie choinka, z dziećmi spotka się święty Mikołaj.
To tylko niektóre z przygotowywanych przez nas atrakcji. Jesteśmy przekonani, że również pod względem handlowym będzie to wyjątkowo udana impreza.
W związku z tym raz jeszcze zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca października.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 502 288 362.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na krzysztof.sadowski@ckibopalenica.pl.