Radość ogromna, ekscytacja potężna!
Rozpoczynamy prace nad powołaniem do życia…
Radia Centrum 11 Opalenica!!!
A informujemy o tym dzisiaj, bo właśnie 11 kwietnia obchodzony jest w Polsce Dzień Radia!
Różnorodna muzyka, informacje ze świata filmu i teatru, audycje tworzone przez pełnych pasji mieszkańców naszej gminy, interesujące rozmowy na tematy, które są dla Was ważne, wywiady z artystami, których będziemy gościć w Opalenicy…
To tylko kilka z jakiegoś miliona pomysłów na Radio Centrum 11!
Oczywiście, tworzenie radia to kolejne etapy jego rozwoju. Poszczególne pomysły będą pojawiały się na antenie stopniowo, ale… droga jest jasno wytyczona i cel obrany!
Marzy nam się, żeby to radio grało w Waszych domach, kiedy szykujecie się do pracy lub szkoły, żebyście włączali je w samochodach, słuchali w pracy i po jej zakończeniu, kiedy biegacie, spacerujecie czy wypoczywacie leżąc po prostu na kanapie i kiedy kładziecie się spać…
Do przygody z radiem zaprosimy wszystkich tych mieszkańców naszej gminy, którzy będą chcieli spróbować sił przed „sitkiem”
Od czasu do czasu zaglądać będą też do nas radiowe głosy i telewizyjne osobowości znane z ogólnopolskich anten.
Chcemy, żeby radiowego bakcyla połknęła opalenicka młodzież. Z myślą o niej – rozszerzając ofertę CKiB, ruszymy z sekcją dziennikarską.
Takie są nasze marzenia! I mocno wierzymy, że tak właśnie będzie, bo Radio Centrum 11 chcemy robić razem z Wami!
Ktoś kiedyś powiedział, że radio to teatr wyobraźni. I właśnie do takiego wyjątkowego, przepięknego teatru zapraszamy Was już dzisiaj!
Przed nami mnóstwo pracy. Niebawem powstanie na FB profil Radia Centrum 11 i strona www 🙂
Będzie to radio internetowe. Bez najmniejszego problemu będziecie mogli więc słuchać Radia Centrum 11 Opalenica na komputerach, telefonach i w zdobywających coraz większą popularność, radiach internetowych.
Odbiorowi naszego radia, żeby jeszcze łatwiej było je włączyć dedykowana będzie też specjalna aplikacja.
Radio Centrum 11 będzie nadawać siedem dni w tygodniu przez całą dobę!
Tak, wiemy to doskonale… marzenia mamy wielkie, ambicje ogromne, po drodze mogą pojawić się mniejsze i większe wyboje, ale… zrobimy wszystko, żeby jesienią tego roku Radio Centrum 11 ruszyło i stało się Waszą ulubioną stacją!
Trzymajcie mocno kciuki za nasze wspólne, opalenickie radio, a my… zabieramy się do pracy!


Logotyp Radio Centrum 11. Na białym tle czerwony megafon, a w nim narysowany biały mikrofon radiowy w starym stylu. czarny napis Radio centrum opalenica i czerwone 11