Rockowe warsztaty dla młodzieży

rock2Anna Spławska – wokalistka, autorka tekstów, pedagog specjalny. Uczestniczka 3 edycji telewizyjnego programu „Bitwa na głosy” – Drużyna Libera. Założycielka i wokalistka grupy ANN.
W 2011 kompozycja „Sama”, do której napisała słowa, znalazła się na składance Piotra Kaczkowskiego „Minimax pl 6” Radiowej Trójki. Koncertowała u boku Riverside, Lazuli i Fish’a na 5th Anniversary of Progressive Promotion w Niemczech.
W 2012 r. brała udział w 3 edycji telewizyjnego programu „Bitwa na głosy” – Drużyna Libera. Owocem współpracy była piosenka „Ludzki gest”, która znalazła się na krążku Liber – „Duety”. Rok później wystąpiła, jako jedna z gwiazd w pierwszej edycji LuxFest w Poznaniu oraz wzięła udział w konkursie „Bałtyk Festiwal Media i Sztuka” w Darłowie. Zakwalifikowała się do ścisłej dziesiątki Jarocin Festiwal. Obecnie liderka i wokalistka grupy ANN, której utwory trafiły do takich rozgłośni radiowych, jak: Program 3 Polskiego Radia, Radio Merkury Poznań, Radio Orbit, Szkocja Fm, Radio Jantar, Radio Aspect.