

W piątkowe popołudnie, 29 maja, przed budynkiem CKiB odbył się wyjątkowy wernisaż wystawy fotografii
Foto-Art Ewelina Górka Fotografka od niemal trzech dekad tworzy opowieści światłem, a od dwudziestu lat konsekwentnie buduje własny świat fotograficznej wyobraźni.


Prezentowana ekspozycja stanowi podsumowanie dotychczasowego dorobku. Na wystawie znalazły się kadry pełne emocji.

Są one zapisem spotkań z ludźmi, którzy obdarzyli artystkę zaufaniem i pozwolili uwiecznić najważniejsze chwile swojego życia.


To właśnie ci ludzie stali się duszą każdego zdjęcia i nieodłączną częścią artystycznej drogi Eweliny Górki.