
W sobotę, 30 maja, w sali widowiskowej opalenickiego Centrum Kultury i Biblioteki wystąpił Witold Żuromski. Gitarzysta zaprezentował publiczności największe przeboje polskiej estrady.

I choć repertuar opierał się na piosenkach doskonale znanych, artysta przyprawił wszystko odrobiną instrumentalnej wirtuozerii, tworząc aranżacje, które po prostu musiały się spodobać.

W końcu najbardziej lubimy te piosenki, które już znamy.

A jeszcze w takiej odsłonie…


A nie zabrakło zarówno subtelnych interpretacji, jak i efektownych, niemal brawurowych gitarowych popisów.
