🎸 W sobotę, 30 maja, w sali widowiskowej opalenickiego Centrum Kultury i Biblioteki wystąpił Witold Żuromski. Gitarzysta zaprezentował publiczności największe przeboje polskiej estrady. 🎶 I choć repertuar opierał się na piosenkach doskonale znanych, artysta przyprawił wszystko odrobiną instrumentalnej wirtuozerii, tworząc aranżacje, które po prostu musiały się spodobać. ✨ W końcu najbardziej lubimy te piosenki, które już znamy. 😊 A jeszcze w takiej odsłonie… 🎵
🎸 A nie zabrakło zarówno subtelnych interpretacji, jak i efektownych, niemal brawurowych gitarowych popisów. 👏
🌟 Wszystko to sprawiło, że wieczór upłynął pod znakiem naprawdę dobrej muzyki. Świetna atmosfera zdecydowanie udzieliła się publiczności. Słuchacze nie chcieli wypuścić artystów, długimi brawami motywując ich do kilkukrotnych bisów. 🎶😊👏