W piątek 8 maja na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Opalenicy, odbyły się ostatnie zajęcia sekcji strzeleckiej.

 

 

Najlepszy wynik w roku akademickim 2025/2026 uzyskał kol. Zbigniew Śmierzchalski,

 

 

drugie miejsce kol. Krzysztof Primke, a trzecie miejsce kol. Jerzy Zamośny. Gratulacje dla zwycięzców.

E. Cz.