Aula widowiskowa nad strażnicą OSP 🏛️🚒, w której zazwyczaj odbywają się spokojne 😴 formalne spotkania 📋 i sesje rady miejskiej 🪑, w czwartek, 7 maja 📅, stała się areną wydarzeń 🎉🎈, którym towarzyszył chichot dzieci 👧😂🧒, śmiech rodziców 👨‍👩‍👧‍👦😄, mnóstwo dobrej zabawy 🎊🎠 i niesamowita atmosfera ✨💫. Tak właśnie wyglądało spotkanie z Moniką Skikiewicz 🌟📚, czyli Bajanka 🧚‍♀️, oraz uwielbianą przez najmłodszych Kicią Kocią 🐱💖. Aula dosłownie tętniła energią ⚡🎶🔥. W dwóch spotkaniach udział wzięła setka dzieci 👶👧🧒 wraz z rodzicami i opiekunami 👨‍👩‍👧‍👦❤️. Od samego początku niemal każdy, duzy i mały 👶👵, młody i stary 👦👴, został zaprzęgnięty do wspólnej zabawy 🎭🎤🎈. Najmłodsi z ogromnym entuzjazmem 🤩💛 przywitali Kicię Kocię 🐱🎀, robili sobie zdjęcia 📸✨ i buszowali wśród dekoracji 🎨🌈🎊. Na zakończenie każdy otrzymał drobny prezent 🎁💝 i wrócił do domu 🏡 z szerokim uśmiechem 😍😊😁.