Aula widowiskowa nad strażnicą OSP ![]()
, w której zazwyczaj odbywają się spokojne
formalne spotkania
i sesje rady miejskiej
, w czwartek, 7 maja
, stała się areną wydarzeń ![]()
, którym towarzyszył chichot dzieci ![]()
![]()
, śmiech rodziców ![]()
, mnóstwo dobrej zabawy ![]()
i niesamowita atmosfera ![]()
. Tak właśnie wyglądało spotkanie z Moniką Skikiewicz ![]()
, czyli Bajanka
, oraz uwielbianą przez najmłodszych Kicią Kocią ![]()
. Aula dosłownie tętniła energią ![]()
![]()
. W dwóch spotkaniach udział wzięła setka dzieci ![]()
![]()
wraz z rodzicami i opiekunami ![]()
. Od samego początku niemal każdy, duzy i mały ![]()
, młody i stary ![]()
, został zaprzęgnięty do wspólnej zabawy ![]()
![]()
. Najmłodsi z ogromnym entuzjazmem ![]()
przywitali Kicię Kocię ![]()
, robili sobie zdjęcia ![]()
i buszowali wśród dekoracji ![]()
![]()
. Na zakończenie każdy otrzymał drobny prezent ![]()
i wrócił do domu
z szerokim uśmiechem ![]()
![]()
.






