Zakończenie warsztatów kulinarnych
Na ostatnie spotkanie kulinarne w sali wiejskiej w Rudnikach, 8 czerwca 2026 r. zaproszona została przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich p. Małgorzata Wyrwał, której podziękowaliśmy za współpracę.
Na ostatnie spotkanie kulinarne w sali wiejskiej w Rudnikach, 8 czerwca 2026 r. zaproszona została przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich p. Małgorzata Wyrwał, której podziękowaliśmy za współpracę.
W wtorek 19 maja 2026 odbyły się ostatnie zajęcia sekcji informatycznej. E. Cz.
14 maja 2026 r. sekcja kulinarna UTW odwiedziła Trzciankę na zaproszenie Koleżanki, członkini naszego uniwersytetu, Doroty Chudej. Bezpośrednim celem wizyty było zapoznanie się i obejrzenie kronik strażackich prowadzonych przez kol. Dorotę na przestrzeni 30 – letniej działalności w Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzciance.
W piątek 8 maja na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Opalenicy, odbyły się ostatnie zajęcia sekcji strzeleckiej.
Na zajęciach sekcji strzeleckiej 5 grudnia 2025 r. , z życzeniami świątecznymi dla Eugeniusza Haegenbartha Komendanta Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Opalenicy. E. Cz.
25 listopada 2025 r. odbyło się wyjazdowe spotkanie sekcji kulinarnej w Dobieżynie, na zaproszenie instruktorki Joanny Koniecznej do Jej prywatnego zakładu. Przygotowywane i smakowane były potrawy andrzejkowe. EA
24 listopada 2025 r. odbyły się zajęcia sekcji komunikacji społecznej, prowadzonej przez wykładowcę Izabelę Trzeciak. Studenci UTW w klasie Zespołu Szkół wypełniali test „Mój osobisty poziom stresu”. Ten test badał poziom stresu na III poziomach: fizycznym, emocjonalnym i psychicznym. Wynik testu pokazał każdemu, jak jest zestresowany i czy pora na poważne zmiany w podejściu do życia
20 listopada 2025 r. na sali widowiskowej w Przedszkolu nr 2, odbyło się spotkanie autorskie z Karolem Piotrzkiewiczem, wykładowcą sekcji literackiej. Temat spotkania brzmiał: „Man and The Machine” („Człowiek i maszyna”).
Trening studentów UTW na siłowni z instruktorką mgr Pauliną Kaczmarek.
W środę 27 listopada 2024r. odbyły się kolejne warsztaty kulinarne pod kierunkiem instruktorki Joanny Koniecznej. J. R.